5 דרכים לקבל ייעוץ משפטי איכותי

לצערנו, כל אדם בחייו נקלע למצב בו הוא יאלץ לשכור את שירותו של עורך דין מסוים – לאחר תאונת דרכים, גירושין ושאר סוגי התביעות וההליכים המשפטיים.

על אף שבאץ יש אלפי (ואפילו עשרות אלפי) עורכי דין שמציגים את עצמם כמקצועיים והוגנים, המציאות נראית אחרת – אנשים רבים לא מרוצים מהשירות המשפטי שקיבלו וטוענים שעורך הדין הכשיל אותם.

זוהי מציאות כואבת, לכן חשוב שתבחרו באופן מושכל את עורך הדין שלכם, איך תעשו את זה? נגלה לכם אם תמשיכו לקרוא.

 

השיטה הטובה ביותר!

רבים לא מכירים כלל את הדרך הטובה ביותר לבחור עורך זין שיתאים בדיוק לצרכים שלכם – עורך דין חרוץ ומסור שהתמחותו היא בנושא המתאים לכם. כיום יש אתר אינטרנט שמטרתו להתאים לכם את עורך הדין. בשל העובדה שבחירה בעורך דין איננה פשוטה, האתר יצר עבורכם מאגר של עורכי דין אותם הוא מתאים לגולשי האתר. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר ולהכניס את הפרטים שלכם ואת סוג עורך הדין שאתם מחפשים – והאתר ימצא לכם את האחד הטוב ביותר! לפרטים – ייעוץ משפטי  lawyersnet

 

מה לא לעשות?

אנשים רבים בוחרים בדרך הקלה ביותר, אבל המסוכנת ביותר. הם מתייעצים עם חבר, מכר או קרוב משפחה באשר למצב המשפטי שלהם ולצרכים שלהם – הוא עונה להם תשובה לא מקצועית ומפנה אותם לעורך דין לא מוצלח. אם אתם רוצים לעשות בחירה נכונה, עליכם להימנע מהטעות הזו ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בלבד! היכנסו לאתר שיכוון אתכם לבחירה הנכונה וייעץ לכם על פי ידע וניסיון.

 

קריטריונים לבחירה

  1. סוג ההתמחות – כל עורך דין מתמחה בתחום אחר – תאונות דרכים, ירושה ועוד. עליכם לבחור רק עורך דין שמתמחה בתחום שקשור לתיק שלכם. אל תתפתו לבחור בעורך דין שאתם מכירים אם הוא לא מתמחה בתחום המתאים.
  2. המלצות – בקשו מעורך הדין לדבר עם לקוחות קודמים, או שתסקרו את ההמלצות והביקורות עליו באינטרנט. המלצות הן כלי נהדר לבחירה נכונה.
  3. עדויות – בקשו מעורך הדין לספר לכם על הצלחות שהיו לו, על שיטת העבודה שלו ועל התארים והתעודות שלו. כל אלה יספרו לכם על המקצועיות שלו.
  4. אל תתפשרו בבחירה הזו, כיוון שמדובר בצעד מכריע בהליך המשפטי שלכם. עליכם להשקיע מאמצים כדי למצו את העורך הדין הטוב עבורכם.
  5. אם עורך הדין שבחרתם שייך למשרד עורכי דין, עליכם לוודא כי הוא זה שינהל את התיק שלכם ולא עוזר זוטר מהמשרד.

 

סיכום

בחירת עורך דין היא רגע חשוב בהליכים משפטיים שונים. כיום הפתרון פשוט – היכנסו לאתר שיכוון אתכם לעורך הדין שמתאים לכם מבחינת ההתמחות, הסגנון, הפניות ועוד. אל תתפשרו בנוגע לעורך דין, ואל תבחרו קרוב משפחה – תעשו בחירה בוגרת ומקצועית.

 

פסיקה משפטית